ХVІ сесія Національної школи гастроентерологів

Written by admin on . Posted in Без рубрики

Лікарі нашої лікарні для підвищення професійної майстерності, кваліфікації та з метою покращання якості надання медичної допомоги, приймають активну участь у роботах наукових медичних з’їздів, конгресів, конференцій, семінарів.

В м. Києві 03-04 квітня 2014 р. відбулася сесія ХVІ Національної школи гастроентерологів та гепатологів України. В роботі сесії приймали участь провідні вчені гастроентерологи України, а також близького та дальнього зарубіжжя.

Також у роботі сесії, у складі делегації міста Херсона, взяла участь лікар-терапевт гастроентерологічного відділення нашої лікарні Бєлая Лілія Леонідівна.

03 квітня роботу сесії відкрила доктор медичних наук, професор Харченко Н.В. з доповіддю «Причини порушення моторики гастродуоденальної зони. Шляхи корекції». Також дуже цікавим був майстер-клас Наталії В’ячеславівни, присвячений корекції жирового обміну при захворюваннях печінки.

В цілому 03 квітня з доповідями, присвяченими актуальним питанням гепатології, виступили:
професор Бабак О.Я., професор Анохіна Г.А., професор Кляритська І.Л. та інші.

gastro1

04 квітня з доповідями, присвяченими захворюванням шлунково-кишкового тракту, пов’язаними з мікрофлорою (мікробіотою) кишківника, виступили зарубіжні гості: професор Л.Люндель, професор П.Мальфертайнер, професор А.Гасбаріні, професор Х.Хаммер, професор Г.Креш та інші.

Спочатку доповідачі ознайомили з поняттям «мікробіота» людини. Зокрема мікробіота кишківника, включає в себе бактерії, віруси, нанобактерії і грибкову флору.

Мікробіома кишківника означає геномний набір мікробіоти і визначає ентеротип кишківника.

Нормальна мікрофлора (нормофлора, мікробіота) людини має надзвичайно важливе загальнобіологічне значення. Сформовано уявлення, згідно з яким кишковий мікробіоценоз представляє собою високоорганізовану систему, що реагує якісними і кількісними зрушеннями на динамічний стан організму людини в різних умовах життєдіяльності, здоров’я і хвороби.

gastro2

Нові технології, створили сприятливі передумови до появи принципово нових напрямків у лікуванні системи шлунково-кишкового тракту.

За допомогою модифікації мікробіоми колеги зарубіжжя успішно лікують ожиріння, цукровий діабет. Поділилися також вони першими успіхами у трансплантації здорової кишкової мікробіоти.

Trackback from your site.

Leave a comment

71