Тонзиллор – ММ

Written by Админ on . Posted in Технології

Сучасна медицина володіє різними технологіями, методиками лікування хронічних захворювань, в тому числі хронічних тонзилітів. Традиційні методи лікування антибактеріальними препаратами вже мало допомагають, оскільки хвороботворні мікроби (стафілококи і стрептококи) до них «звикли».

Одна із самих ефективних методик на сьогоднішній день є лікування методом апаратного ультразвукового низькочастотного впливу на пошкоджену ділянку.

Робиться це з метою уникнути тонзилектомії і часто допомагає зберегти мигдалини. Раніше промивання мигдалин робили тільки за допомогою шприца зі спеціальною канюлею. Сьогодні існує безліч способів, набагато менш травматичних і більш дієвих. Серед них – промивання мигдалин Тонзиллор – мм.

Що з себе являє ця процедура і наскільки вона ефективна?

Що за апарат такий «Тонзиллор – ММ» і як він діє?

«Тонзиллор – ММ» – вакуумний апарат останнього покоління, в якому використовується енергія ультразвукових коливань. Ці хвилі впливають безпосередньо на уражені ділянки. Крім того, під час процедури промивання тканини просочуються спеціальними препаратами із застосуванням методу низькочастотного фонофореза.

Результатом промивання мигдалин стає ліквідація вогнищ інфекції. Значно рідше відбуваються рецидиви хронічного тонзиліту, припиняються напади ангін, рідше турбують фарингіти.

Багато хто побоюється робити вакуумне промивання мигдалин, і абсолютно марно. Звичайно, приємною дану процедуру не назвеш (як і будь-яку медичну маніпуляцію), але ніяких хворобливих відчуттів не буде. Пацієнту, якщо він дуже чутливий до болю або у нього добре виражений блювотний рефлекс, роблять знеболення шляхом уприскування лідокаїну. Далі на ураженій мигдалині закріплюється пластикова чашка (вона щільно присмоктується до поверхні), і під впливом створеного вакууму гнійний вміст лакун виходить на поверхню. Таким чином відбувається глибоке очищення.

Такого ефекту не можна досягти за допомогою стандартного шприца, оскільки частина відмерлих клітин і мікробів залишається у вузьких і важкодоступних місцях лакун. Дія ж апарату «Тонзиллор – ММ» схоже на ефект пилососа в мініатюрі.

Другий етап промивання лакун мигдалин Тонзиллор – ММ полягає в тому, що за допомогою спеціальних трубочок на мигдалини наноситься антисептичний розчин, який промиває навіть найвужчі «ходи» і порожнечі. За допомогою ультразвуку всередину мигдалин вводяться протизапальні препарати.

На жаль, однієї процедури буде недостатньо. Лікарі зазвичай призначають від 7 до 10 промивань, щоб домогтися максимального ефекту. Сама процедура триває хвилин 10.

З приводу отримання консультації та подальшого лікування апаратом «Тонзиллор – ММ» просимо звертатися в кабінет №70,71 поліклініки №1, за адресою просп. Ушакова, 21.

 

В.о. завідуючої отоларингологічної служби Казюк Л.М.

Tags:

Trackback from your site.

Leave a comment

61