Нові технології в інтенсивній терапії

Написано admin в . Опубліковано Технології

Новий 2014 рік розпочався для колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» приємними новинами. За сприяння адміністрації лікарні та зусиллями особисто головного лікаря Алли Павлівни Малицької був придбаний мобільний аналізатор газів крові та електролітів OPTI CCA TS (виробництва США).

Цей унікальний апарат дозволяє протягом 120 сек. отримати основні (pH, PCO2, tHb, SO2, Na+, K+) та цілий ряд похідних параметрів, які дають об`єктивну та всебічну оцінку стану гомеостазу пацієнта, отримати так звану «глибоку картинку» кисневого статусу. Результати вказаних досліджень піднімають лікувально-діагностичний процес на якісно новий рівень.

Лікування захворювань бронхо-легеневої, серцево-судинної, ендокринної систем, сепсис, питання проведення та параметри штучної вентиляції легень, корекція кислотно-лужного та водно-електролітного балансів при критичних станах будь-якої етіології – це лише короткий перелік ситуацій, при яких використання аналізатора газів крові та електролітів є життєво необхідним.

На сьогоднішній день цей апарат є одним з двох подібних аналізаторів, які функціонують у лікувально-профілактичних закладах Херсонської області.

14.01.2014 року інженером фірми, яка поставляє вказані апарати в Україну, було проведено навчання та майстер-клас по роботі з аналізатором газів крові та електролітів OPTI CCA TS для співробітників ВАІТ.

electroloty

На лютий 2014 року заплановано повідомлення на загальнолікарняну конференцію лікарів КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» про перший досвід роботи з аналізатором газів крові і електролітів та нозології, при яких показано дослідження на вказаному апараті.

Крім того, протягом останніх двох місяців був суттєво оновлений парк оргтехніки ВАІТ: придбано новий комп`ютер з сучасним програмним забезпеченням та можливістю отримувати та передавати інформацію через мережу Internet з високою швидкістю, в тому числі – за допомогою програми Skype, створена локальна комп`ютерна мережа.

Не дивлячись на сучасні електронні засоби зв`язку, потік документів на паперових носіях аж ніяк не зменшується. Для оптимізації ведення медичної документації та ділової переписки для потреб ВАІТ був придбаний багатофункціональний пристрій Canon MF 4410.

Вітаючи усіх зі святом Водохреща, бажаючи міцного здоров`я, щастя та благополуччя, хотів би залишити координати ВАІТ КЗ «ХМКЛ», яке працює в цілодобовому режимі:тел. зав. від. — (0552) 26-45-06
тел. чергового лікаря (цілодобово) – (0552) 22-53-14
E-mail: reanim@i.ua
Skype: kz-hmkl

Завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії
КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня»,
головний позаштатний анестезіолог УОЗ Херсонської міськради,
кандидат медичних наук
Полінчук І.С

Мітки:

Повідомлення з вашого сайту.

Залишити коментар

. 56