Стоматологічна поліклініка

73008, м. Херсон, вул. Тираспольська, 62, 2 i 3 поверх. Від автовокзалу маршрутне таксі № 14 та троллейбус № 12.
Завідуючий поліклінікою Малицький Володимир Євгенович, лікар-стоматолог вищої категорії, тел.: (0552) 42-13-90, 49-50-80

Стоматологічна поліклініка надає допомогу населенню району та міста з лікування твердої патології зубів, захворювань тканин пародонту, реставрації зубів з використанням новітніх технологій, хірургічної допомоги, зубопротезування.

Реєстратура стоматологічної поліклініки розташована на третьому поверсі, прийом лікарів стоматологів ведеться в дві зміни.

Терапевтичне відділення стоматологічної поліклініки розташовано на другому поверсі. До його складу входять: кабінети професійної гігієни, реставраційні кабінети, загальний лікувальний зал, хірургічний кабінет, пародонтологічний кабінет.

Прийом ведуть висококваліфіковані лікарі, у відділені застосовуються новітні технології лікування та діагностики твердої патології , захворювань слизової оболонки порожнини рота. Перевага надається допомозі в одне відвідування. Застосовуються анестетики нового покоління.

Ортопедичне відділення стоматологічної поліклініки розташовано на третьому поверсі. Основна перевага надається зубопротезуванню пільгової категорії населення Суворовського району.

В відділенні надається допомога по зубопротезуванню з використанням: металокерамічних та металопластмасових,повних та часткових знімних зубних протезів. Виготовляються нейлонові знімні протези з матеріалу Breflex, L Flex, Bio Dentaplast за допомогою апарату Termopress (Німеччина.)

 

 

Залишити коментар

. 50