ЗРОБІТЬ ТЕСТ НА ВІЛ!

Написано Ирина в . Опубліковано Профілактика захворювань

Шановні громадяни!

Протягом останніх років зусилля світової охорони здоров’я у протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу призвели до вражаючих успіхів в напрямку намічених цілей Глобальної Стратегії ЮНЕЙДС на 2011-2015 роки «Прямування до Нуля»: Нуль нових випадків інфікування ВІЛ; Нуль смертей, пов’язаних зі СНІДом; Нуль дискримінації людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ).

Найважливішим успіхом протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу стала зміна у тенденції показника смертності на глобальному рівні, безумовно, за рахунок розширення доступу до антиретровірусної терапії (АРТ) ВІЛ — інфекції. Сьогодні ВІЛ – інфекцію/СНІД не можна вважати «чумою ХХІ сторіччя», це звичайна хронічна інфекція. ЛЖВ, які отримують лікування ведуть нормальний спосіб життя, народжують здорових дітей та адаптовані в суспільстві.

Не зважаючи на досягнення Україна продовжує займати одне з перших місць серед країн Європи за кількістю ВІЛ-позитивних осіб.

Своєчасне виявлення інфекції надає шанс щасливого життя навіть при наявності ВІЛ в організмі!

В КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» працює програма, спрямована на забезпечення доступності безоплатного консультування та тестування на ВІЛ.

Пройти обстеження можливо за допомогою експрес – діагностики або методом лабораторного аналізу.

Для отримання послуги Ви можете звернутися до свого лікуючого лікаря, медичної сестри або в кабінети «Довіра» в поліклініці.

Докладну інформацію можливо отримати в довідковому бюро кожного підрозділу лікарні.

 

Адміністрація.

Повідомлення з вашого сайту.

Залишити коментар

. 54