Міська спартакіада працівників охорони здоров’я

Написано admin в . Опубліковано Останні події

12 квітня 2014 р. на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. та О.Тропіних» та Херсонського базового медичного коледжу було проведено міську спартакіаду працівників охорони здоров’я з нагоди відзначення 70-річчя утворення Херсонської області та ювілейних дат створення міських клінічних лікарень: 100-річчя КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. та О.Тропіних», 100-річчя КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня», 75-річчя пологового будинку ім.З.С.Клименко та 55-річчя КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Лучанського» та з метою широкого залучення працівників охорони здоров’я та членів їх сімей до систематичних занять фізкультурою та спортом, підготовки до обласної спартакіади працівників охорони здоров’я. Було заявлено участь 8 команд з 6 видів спорту.

Команда нашої лікарні зайняла IV загальнокомандне місце і за активну участь в усіх видах спорту була нагороджена Дипломом та статуеткою «Ніка».

За підсумками змагань спортсмени нашої лікарні зайняли:

І місце з шахів – лікар-проктолог стаціонару Посохов Д.М.

І місце з дартс – лікар-хірург поліклініки №2 Щербина О.О.

ІІ місце – команда з міні футболу – капітан Страхов Р.М., зубний технік стоматологічної поліклініки.

IV місце – команда з волейболу – капітан Малицький В.Є., завідуючий стоматологічною поліклінікою.

IV- V місце – члени команди з настільного тенісу та шашкам.

Активну участь у змаганнях приймали участь лікарі поліклініки №2, лікарі стоматологічної поліклініки та наш головний лікар Малицька Алла Павлівна, яка крім організації спартакіади, прийняла особисту участь у змаганнях з волейболу.

Підтримували спортсменів вболівальники поліклінік №1 та №2, які прийшли на змагання з плакатами та палким бажанням перемоги.

Найближчим часом буде проведена спартакіада працівників охорони здоров’я.

Ще є час підготуватись та відкрити нових талановитих спортсменів..

До нових перемог!

інструктор з санітарної освіти
Гончаренко О.А.,
профком лікарні

Мітки:

Повідомлення з вашого сайту.

Залишити коментар

. 55