Архів за Март, 2018

Дифтерія, її симптоматика, лікування та профілактика

Написано admin в . Опубліковано Новини та інновації

Дифтерія – інфекційне захворювання яке протікає гостро, та характеризується запаленням, переважно ротоглотки, основною причиною якого є потрапляння в організм бактерії Corynebacterium diphtheriae.

Крім ротоглотки ( близько 90% усіх випадків хвороби), інфекція провокує розвиток запалення в бронхах, (далее…)

Краснуха

Написано admin в . Опубліковано Школа медичної сестри

Красну́ха (англ. rubella; Rubella Disease, лат. rubella) — вірусне захворювання, антропонозна інфекційна хвороба, схильна до епідемічного поширення, яка перебігає з переважно потиличною лімфаденопатією (запаленням лімфатичних вузлів) та дрібноплямистою екзантемою (шкірним висипом). При захворюванні вагітних (далее…)

Біологічна роль води. Водний баланс і його види

Написано admin в . Опубліковано Статті

Водно-сольовий баланс в організмі людини підтримується надходженням води та мінеральних речовин і виділенням їх із сечею, калом, потом. За добу з сечею виділяється 1,2—1,5 л води і 12—25 мг розчинених у ній мінеральних речовин. Біологічна роль мінеральних речовин в організмі різноманітна — вони беруть (далее…)

Что такое спайс и как определить спайсового наркомана

Написано admin в . Опубліковано Профілактика захворювань

Что такое спайс, многим уже известно. Модный в молодежной среде синтетический наркотик представляет собой большую опасность для общества. Последствия употребления спайса до конца пока не изучены специалистами. Производители опасного наркотика постоянно меняют химическую формулу вещества, добавляя в него (далее…)

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

Сьогодні, 28 березня у конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  відбулась терапевтична конференція.

На розгляд були винесені наступні питання:

  1. Нові аспекти міжнародних рекомендацій по веденню хворих з ХОЗЛ, згідно GOLD 2017. Доповідач:Федаш І.Л.- завідувач пульмотерапетичним (далее…)

Заболевания височно-нижнечелюстного сустава

Написано Ирина в . Опубліковано Профілактика захворювань

Общая информация

Заболевания височно-нижнечелюстного сустава (ВНЧС) по своей частотности стоят после болезней пародонта и кариеса.

Симптомы заболевания височно-нижнечелюстного сустава наблюдают у себя до 40% людей, но не каждый обращается за медицинской помощью. Эта цифра не случайна,  ведь височно-нижнечелюстной (далее…)

Мрії здійснюються!

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

З метою забезпечення високого рівня гігієни, профілактики професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньо-лікарняних інфекцій, мінімізації ризиків для маленьких пацієнтів, педіатрична служба в кінці минулого року розпочала підготовку до проекту «Чиста лікарня, безпечна (далее…)

Майстер – класи на тему: «Грип, клініка, лікування та його профілактика»

Написано Ирина в . Опубліковано Практична медицина

На базі навчально – тренувального центру  з 12 03.2018. по 23.03.2018 року  для молодших спеціалістів з медичною освітою та молодших медичних сестер   проведено цикл майстер – класів  на тему: «Грип, клініка, лікування та його профілактика»

Перший тиждень занять: « Захист медичного персоналу в період (далее…)

Польза смеха.  Смеяться, чтобы жить.

Написано Ирина в . Опубліковано Медсестринство, Школа медичної сестри

Американскими медиками установлено, что за общее физическое здоровье и позитивное восприятие действительности отвечают определенные мозговые центры. Стимуляция этих центров излечивает множество заболеваний.

Безопасным и естественным методом стимуляции данных зон является смех, который тормозит выработку (далее…)

Чи потрібно готувати дитину до щеплення

Написано Ирина в . Опубліковано Медсестринство, Школа медичної сестри

Перед плановим щепленням ви повинні сходити з дитиною до вашого лікаря, нехай він подивиться малюка. Обов’язково потрібно розповісти, коли і чим дитина хворіла останнім часом, це допоможе лікарю зрозуміти, чи немає простуди, що починається. Графік щеплень може трохи змінитись, якщо малюк захворів і щеплення (далее…)

Дифтерія – хвороба, що повертається.

Написано Ирина в . Опубліковано Медсестринство, Новини та інновації

Епідемія кору в Україні, яка розпочалась наприкінці 2017 року, стала лакмусовим папірцем по рівню захищеності населення від керованих інфекцій.

Випадки поліомієліту в Україні були, кір — у розпалі. З цього логічного ланцюжка витікає що, 100% наступна — дифтерія.

Остання ефективна вакцинація від (далее…)

Отримано сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

23 березня 2018 року   ще  один  підрозділ   КЗ «Херсонська  міська  клінічна  лікарня ім. Є.Є.Карабелеша»  долучився  до  списку   чистих  та  безпечних. Отоларингологічне відділення стаціонару стало  власником  сертифікату «Чиста  лікарня – безпечна  для  пацієнта»,  підтвердило відповідність  високим  (далее…)

Засідання колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністраці

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

26 березня 2018 року на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулось  засідання колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації: «Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я області у 2017 році та завдання на 2018 рік».

Для участі у роботі колегії (далее…)

Эстетическая реставрация зубов

Написано Ирина в . Опубліковано Медсестринство, Школа медичної сестри

В наши дни мы обращаемся к медицине не только за здоровьем, но и за красотой. Так, стоматолог может подарить нам красивую улыбку, используя  различные методы реставрации зубов. Что такое художественная реставрация зубов К сожалению, не всем нам от природы даны красивые зубы идеальной формы. Как правило, (далее…)

Бесіда з зав.відділенням  ПМСД №6 поліклініки №2, лікарем  вищої  категорії  Рожковою Г.Б. у радіожурналі «Будьте здорові!»

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

Туберкульоз – інфекційне  захворювання, але  його  розвиток і   поширеність залежить також від  соціальних факторів. Кризова ситуація в  економіці  України, зубожіння   населення, наслідки  Чорнобильської катастрофи призвели  до  збільшення захворюваності на  туберкульоз. Міграція населення,  алкоголізм (далее…)

Медична Рада

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

15 березня в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась медична Рада. На порядок денний були винесені наступні питання:

  1. Про стан виконання Закону України; «Про статус та соціальний захист осіб, потерпілих в наслідок аварії на ЧАЕС» у лікарні за підсумками (далее…)

 О чем говорят боли в животе.

Написано Ирина в . Опубліковано Діагностика

Боль в животе – одна из самых распространенных проблем, которая является признаком непорядка в организме и не обязательно является признаком заболеваний органов пищеварения. Причин на самом деле множество: от эмоционального расстройства и простого «переела» до язвы желудка и даже инфаркта миокарда.

Обычная (далее…)

Туберкульоз: практичні поради для безпеки медиків.

Написано Ирина в . Опубліковано Профілактика захворювань

Медичні працівники постійно стикаються із загрозою професійного інфікування при виконанні службових обов’язків.

Основними причинами розвитку внутрішньолікарняних інфекцій та зниження ефективності заходів боротьби з ними є:

  • зростання стійкості збудників до дії протимікробних препаратів (антибактеріальних, (далее…)

Мифы и реальность  туберкулёза.

Написано Ирина в . Опубліковано Профілактика захворювань

Ежегодно в мире заболевает туберкулезом 10 млн. человек, 3 млн. умирают, из них 8 тыс. ежедневно…. И это далеко не полные статистические данные. По данным Всемирной организации здравоохранения у 1/3 населения нашей планеты туберкулезная палочка уже содержится в организме. В Украине эпидемия туберкулеза (далее…)

Загальнолікарняна конференція

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

Сьогодні, 21 березня в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась загальнолікарняна конференція на тему:

  • Підготовка до можливих епідемічних ускладнень з ОНІ.
  • Актуальні питання надання ВІЛ – послуг.
  • Зоонози:  сезонне підвищення та запобігання захворюваності, (далее…)
. 53