Архів за Февраль, 2018

Глоссит: патология, требующая комплексной диагностики и лечения

Написано Ирина в . Опубліковано Світ Здоров'я

По мнению врачей, рот является зеркалом человеческого организма, отражающим протекающие в нем процессы. Одним из свидетельств негативных изменений становится глоссит, протекающий в нескольких возможных вариантах.

Под дынным заболеванием понимают патологическое воспаление формирующих язык тканей, протекающее (далее…)

До 30-річчя заснування поліклініки №2

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

2 березня 2018 р. поліклініка  №2 КЗ «Херсонська міська клінічна  лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» (комплекс, до якого входять дитяча  поліклініка №1, стоматологічна  поліклініка та  поліклініка №2 для  дорослих)   відмічає 30-річчя з дня  свого заснування. В масштабах історії термін зовсім невеликий, але (далее…)

Лікар та хворий. Аспекти взаємовідносин.

Написано admin в . Опубліковано Статті

 «Залишатися людиною серед людей,
бо така риса характеру є  провідною
в особистості лікаря».

М.І.Пирогов      

 

Протягом усієї історії медицини провідною між лікарем і хворим була і залишається довіра, яка раніше передбачала повне право лікаря приймати рішення, а тепер орієнтується на творчу (далее…)

Маммография: все, что вас интересует об исследовании

Написано admin в . Опубліковано Профілактика захворювань

Ультразвуковое исследование и маммография — это широко известные всем женщинам исследования молочных желез. Доброкачественные заболевания регистрируются у 30-80% женщин. В их числе мастопатия встречается у 25% пациенток до 30-летнего возраста и у 60% — после 40 лет.

Она возникает в результате гормональной (далее…)

Онкозахворювання шкіри

Написано admin в . Опубліковано Статті

Останнім часом захворюваність на злоякісні новоутворення  шкіри зростає, за останні 40 років кількість хворих на рак шкіри збільшилась в сім разів. В Україні кожен рік фіксується більше двох з половиною тисяч нових випадків меланоми шкіри. Ріст захворюваності на протязі останніх десятиліть, вірогідно, (далее…)

Відбулась загальнолікарняна конференція

Написано admin в . Опубліковано Останні події

21.02.2018 р. о 08:00 в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась загальнолікарняна конференція на тему:

1.   «Рекурентні респіраторні інфекції на фоні персистенції віруса герпеса».

          Доповідала: Гоголєва Інна Михайлівна, лікар-інфекціоніст, імунолог (далее…)

ДИАБЕТИЧЕСКАЯ НЕЙРОПАТИЯ

Написано admin в . Опубліковано Статті

ДИАБЕТИЧЕСКАЯ НЕЙРОПАТИЯ — это повреждение нервной системы, обусловленное сахарным диабетом, которое включает различные типы нервных расстройств. Нервы расположены по всему телу, соединяя головной и спинной мозг и остальные участки тела. Со временем высокий уровень глюкозы при диабете приводит к повреждению (далее…)

КОНКУРС «СОНЯЧНІ МЛИНЦІ»

Написано admin в . Опубліковано Останні події

Вже традиційно у КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня  ім. Є.Є. Карабелеша»   до свята Масляної проведена благодійна акція — конкурс «Сонячні млинці».

З привітаннями до лікарні на свято завітали поважні гості: Борис Михайлович Тодуров  —  лікар – кардіохірург, професор, заслужений лікар України, (далее…)

Экспресс-тесты на наркотические средства

Написано admin в . Опубліковано Статті

Прибегнуть к использованию тестов на наркотики психологи рекомендуют в том случае, если у родителей появились подозрение на употребление детьми психотропных/психоактивных веществ.

Кроме изменений в поведении ребенка, наличия следов от уколов, появление синяков, неконтролируемости его поведения и реакций, (далее…)

Відбулась оперативна нарада у головного лікаря.

Написано admin в . Опубліковано Останні події

14.02.2018р. о 13:00 в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась оперативна нарада у головного лікаря. 

Порядок денний:

  1. Про підсумки підготовки з питань цивільного захисту населення у сфері охорони здоров’я у 2017 році та основні заходи на 2018рік.

                        Доповідав: (далее…)

Відбулась загальнолікарняна конференція

Написано admin в . Опубліковано Останні події

14.02.2018 р. о 08:00 в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась загальнолікарняна конференція в рамках занять по медицині катастроф на тему:

1.«Поранення магістральних судин».

Доповідав: Селіщев Володимир Вікторович, лікар-хірург судинний відділення (далее…)

Всеукраїнська Акція «Безпечне кохання»

Написано admin в . Опубліковано Останні події

«Клініка, дружня до молоді» приєдналась до Всеукраїнської Акції «БЕЗПЕЧНЕ КОХАННЯ», яку ініціював колектив КДМ з м.Суми. Мета акції: інформування молоді про можливі ризики небезпечних статевих відношень, про  засоби попередження небажаної вагітності, захворювань, що передаються статевим шляхом, та формування (далее…)

Загально-поліклінічна конференція для молодших медичних спеціалістів поліклініки №2 на  тему «Державна  програма  «Доступні  ліки»

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

12.02.18р в  актовій  залі  поліклініки №2 КЗ «Херсонська міська  клінічна   лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» відбулася  загально-поліклінічна конференція для молодших медичних спеціалістів поліклініки №2 на  тему «Державна  програма  «Доступні  ліки». Роль  молодших  медичних  спеціалістів в  реалізації (далее…)

Майстер-клас «Передракові захворювання, рак молочної залози та їх профілактика»

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

До Міжнародного Дня боротьби з онкозахворюваннями на базі навчально – тренувального центру  КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» з 01.02.18 по 08.02.18.року  пройшли  майстер – класи  для молодших  спеціалістів з медичною освітою та молочних медичних сестер на тему: «Передракові (далее…)

Як розпізнати та вберегтися від грипу

Написано Ирина в . Опубліковано Новини та інновації

  Ознаки грипу:

  • Різке підвищення температури тіла(понад 38 градусів) без будь-яких супутніх симптомів
  • Головна біль
  • Біль у м’язах
  • Біль у горлі,кашель
  • Нежить,закладення носа
  • Блювота і пронос

Як можна заразитися вірусом грипу:

  • Через контакт із хворою людиною,коли та розмовляє,чихає,кашляє
  • (далее…)

4 лютого Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями.

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

Щороку в поліклініці №1, відзначаючи Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями, проводиться « День відкритих дверей». Мета цього заходу – звернути увагу населення до цієї проблеми.

Онкологічні захворювання – це загальна   назва, яка налічує біля 200 злоякісних новоутворень, при яких (далее…)

Озокеритолікування.

Написано Ирина в . Опубліковано Школа медичної сестри

Озокерит – є природною гірською породою. Це поєднання парафіну, мінеральної олії, смоли та інших речовин.

Різні його родовища відрізняються за хімічним складом, та кольором: жовтий, бурий, світло-зелений, чорний. При тривалому зберіганні на повітрі озокерит темніє. Його можна розчинити в скипидарі, (далее…)

Чубатова Олена Миколаївна

Написано Ирина в . Опубліковано Дозвілля, Медсестринство

Чубатова Олена Миколаївна палатна медична сестра кардіологічного відділення. Стаж роботи 27 років, має вищу категорію. Своє дозвілля проводить на дачі. Дуже любить виводити нові сорти роз.

Аутизм

Написано Ирина в . Опубліковано Поради та рекомендації

Аутизм у дітей – це особливе розлад особистості, який, хоч і характеризується порушенням соціальної поведінки та пристосування до навколишніх умов, хворобою не є.

Розвивається синдром в перші роки життя дитини, коли відзначається відсутність або неадекватна реакція на слухові або зорові подразники, (далее…)

Підведено підсумки роботи в 2017 році

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

За результатами роботи кожного року прийнято підводити підсумки, аналізувати досягнення та помилки, згадати визначні моменти в роботі організації, обговорити плани на майбутнє.

1 лютого 2018 року в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась підсумкова медична Рада за результатами (далее…)

. 57