Архів за Октябрь, 2017

Киснева терапія

Написано admin в . Опубліковано Поради та рекомендації

Кисень – необхідний елемент для життєдіяльності всіх живих організмів. Основні фізіологічні процеси в нормі та при патології відбуваються за участі кисню. Ефективно використовуються в тканинному метаболізмі у переважній більшості так звані активні форми кисню – іонізований кисень (пероксид-радикал), (далее…)

Нові аспекти діагностики та лікування глаукоми

Написано admin в . Опубліковано Останні події

10 жовтня 2017р  о 9.00 в  конференцзалі поліклініки №2 КЗ «Херсонська міська  клінічна  лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» офтальмолог поліклініки Корба Т.І. провела лекцію для  населення на   тему «Нові  аспекти діагностики та   лікування  глаукоми».

Під час  лекції в  науково-популярній формі  були  висвітлені (далее…)

15 октября — Всемирный день чистых рук

Написано admin в . Опубліковано Поради та рекомендації

Этот день призван напомнить людям о влиянии мытья рук на здоровье, сделать эту процедуру естественной, как дома, так и вне его.

Грязные руки являются фактором передачи целого спектра инфекционных и паразитарных заболеваний, в том числе дизентерии, гепатита А, брюшного тифа, норо- и ротавирусных инфекций, (далее…)

Экскурсия в Софиевский парк

Написано admin в . Опубліковано Останні події

7 октября мы вновь посетили великолепный, один из наилучших парков Украины в г. Умань. Это мой второй визит в Софиевку и я по-прежнему в полном восторге от красоты и романтического происхождения. Это не просто парк это одно из величайших творений садово-паркового искусства  ХVІІІ века. Подарок любимой  (далее…)

Підвищення толерантності до нарко- та алкозалежних

Написано admin в . Опубліковано Останні події

10 жовтня 2017 року у конференц-залі нашої лікарні відбулась лекція для сімейних лікарів, лікарів-терапевтів та інтернів на тему «Підвищення толерантності до нарко- та алкозалежних», яку провели представники Міжнародної Антинаркотичної Асоціації у м.Херсон.

Основною думкою лекції став вислів : «Не (далее…)

Квартирні обігрівачі

Написано admin в . Опубліковано Поради та рекомендації

Вибір обігрівачів у магазинах побутової техніки чималий. Серед основних – масляні обігрівачі (радіатори), конвектори, тепловентилятори, інфрачервоні обігрівачі та інверторні кондиціонери.

Вибір залежить від вимог людини, адже в кожного типу приладу є свої особливості, які потрібно враховувати. Наприклад, (далее…)

20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози.

Написано admin в . Опубліковано Статті

Близько десяти років тому рак молочних залоз вийшов на перше місце серед всіх онкологічних захворювань у жінок і з тих пір утримує сумне лідерство. За даними Американського товариства раку, щорічно в світі у 1,3 млн жінок діагностується це захворювання. В Україні сьогодні близько 165 тис. пацієнток з (далее…)

10 жовтня — Всесвітній день психічного здоров’я

Написано admin в . Опубліковано Останні події

Всесвітній день психічного здоров’я  відзначається за рішенням   ООН з 1992 року.  Психічне здоров’я — це стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок в свою спільноту.  Психічне здоров’я є основою благополуччя (далее…)

Відбулось засідання круглого столу

Написано admin в . Опубліковано Останні події

7 жовтня 2017 року в Херсонському обласному академічно-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулось засіданння круглого столу на тему: « Сучасні підходи до лікування гострого інфаркту міокарда та ішемічного інсульту»

Програма круглого столу:

«Сучасні аспекти діагностики та лікування гострого інфаркту (далее…)

Відбулась оперативна нарада лікарні

Написано admin в . Опубліковано Останні події

05.10.2017р. о 13:00 в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» відбулась оперативна нарада лікарні 

Порядок денний:

  1. Правові заходи взаємодії КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» з правоохоронними та контролюючими органами.

Доповідала: (далее…)

Кабінету «Клініка, дружня до молоді» КЗ «ХМКЛ ім.Є.Є.Карабелеша» виповнилося 7 років

Написано admin в . Опубліковано Останні події

5 жовтня 2010 року був відкритий кабінет «Клініка, дружня до молоді» для медико-соціальної допомоги підліткам. Працюючи за принципами добровільності, доброзичливості та доступності,  КДМ надає консультативно-лікувальну допомогу безкоштовно та анонімно учнівській та студентській молоді. КДМ тісно взаємодіє (далее…)

Міжнародний день громадян похилого віку

Написано admin в . Опубліковано Останні події

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 жовтня у всьому світі відзначається  Міжнародний день громадян похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН.

Вже стало доброю традицією нашої лікарні проводити в цей день зустріч ветеранів праці. Визнаючи великий вклад ветеранів (далее…)

Посвячення в професію молодих фахівців

Написано admin в . Опубліковано Останні події

В жовтні 2016р. було започатковано нову традицію – проводити біля пам’ятника Євгена Євгеновича Карабелеша посвячення в професію молодих фахівців. У променях осіннього сонця бронзова фігура великої людини стала символом безкорисливого подвигу й служіння людям.

02.10.2017 року наша лікарня прийняла (далее…)

Секреторный отит

Написано admin в . Опубліковано Статті

Секреторный отит — болезнь, которая характеризуется скоплением и застоем жидкости в среднем ухе. Эта жидкость вырабатывается слизистой и требует выхода через евстахиеву трубу.

Евстахиева труба имеет свою функцию, которая заключается в отводе жидкости из среднего уха и выравнивании атмосферного давления. (далее…)

Захворювання поверхні ока, як наслідок комп’ютерного синдрому

Написано admin в . Опубліковано Статті

Захворювання поверхні ока є надзвичайно поширеною проблемою в практиці лікаря-офтальмолога. Ця група захворювань включає в себе син­дром сухого ока, алергічні та інфекційні ураження, патологічний вплив медикаментів на поверхню ока, пошкодження, спричинені контактними лінзами та поверхневими травмами, (далее…)

. 56