Архів за Сентябрь, 2017

Профілактики серцево-судинних захворювань

Написано admin в . Опубліковано Статті

ПРОФІЛАКТИКИ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Серцево-судинні захворювання є основною причиною зниження тривалості та якості життя в сучасному світі.

Ураження судин атеросклерозом, що призводить до розвитку ішемічної хвороби серця, може роками мати безсимптомний перебіг і проявитися на стадії ускладнень (далее…)

Всесвітній день серця

Написано admin в . Опубліковано Останні події

Всесвітній день серця запроваджений по ініціативі Всесвітньої федерації серця при підтримці  Всесвітньої організації охорони  здоров’я і вперше пройшов в 1999 році.

Його основна задача – інформувати населення про ризики серцево-судинних захворювань та необхідності їх профілактики. Акція «Визнач рівень (далее…)

5 съезд нефрологов Украины

Написано admin в . Опубліковано Останні події

21-22 сентября 2017г   в  Виннице   состоялся  V съезд нефрологов Украины, в   котором  приняли участие ведущие специалисты страны в области нефрологии, диализа, трансплантации, детской нефрологии; также участвовали специалисты смежных специальностей — ревматологи, эндокринологи, кардиологи,  морфологи, (далее…)

Проведена акція «Шлях до здорового серця»

Написано admin в . Опубліковано Останні події

До Всесвітнього Дня серця у поліклініці № 2 КЗ «ХМКЛ ім .Є.Є Карабелеша» проведена акція «Шлях до здорового серця» з вимірюванням артеріального тиску всім бажаючим відвідувачам поліклініки.

28 та 29 вересня  до акції приєдналося 167 осіб, яким  було виміряно артеріальний тиск, з них у 57 осіб  було (далее…)

Чи є альтернатива хірургічному лікуванні фіброміоми матки?

Написано admin в . Опубліковано Практична медицина

Фіброміома матки  (міома, лейоміома) —  доброякісне новоутворення, що розвивається з м’язової стінки матки та є найчастішою пухлиною жіночої статевої системи. Причинами фіброміоми є генетична схильність та гормональні зрушення. Фіброматозні вузли можуть бути від декількох сантиметрів до великих розмірів. (далее…)

Вітання з Міжнародним днем лікаря

Написано Ирина в . Опубліковано Останні події

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

В другий день жовтня нинішнього року світова спільнота відзначає Міжнародний день лікаря. Це свято є даниною поваги до лікарів різних спеціальностей, які працюють в різних країнах світу, в різних економічних, політичних та соціальних умовах.

Разом з тим, незалежно від усіх цих факторів, (далее…)

До Всесвітнього дня контрацепції

Написано admin в . Опубліковано Останні події

26 вересня відмічається  Всесвітній день контрацепції.  Спеціалісти «Клініки,  дружньої до молоді», спільно з громадською організацією «ГромадаUA», з  Центром планування сім’ї та репродукції людини, Центром планування сім’ї  пологового будинку №1 та Херсонським обласним онкологічним диспансером прийняли (далее…)

XVIII Національний Конгрес кардіологів

Написано admin в . Опубліковано Останні події

У м. Києві 20-22 вересня 2017 року відбувся XVIII Національний Конгрес  кардіологів.

Важливою подією на Конгресі була презентація програми профілактики, лікування та реабілітації серцево — судинних захворювань на 2017-2021 роки.

Вперше для лікарів за спеціальністю «Загальна практика – сімейна (далее…)

Сучасний погляд на інсульт

Написано admin в . Опубліковано Статті

Проблема інсульту є актуальною в усьому світі. По даним ВОЗ щороку  трапляється 16.8 млн. випадків інсульту. Експерти прогнозують, що ця цифра буде збільшуватись,  і вже у 2030 році  складатиме 23 млн, що обумовлено старінням населення та поширенням факторів ризику.

Для України інсульт, на сьогоднішній (далее…)

Артериальная гипертензия: мифы и реальность.

Написано admin в . Опубліковано Статті

Болезни системы кровообращения (БСК) сегодня – наиболее распространенная патология. В структуре общей заболеваемости они на первом месте – около 37% им принадлежит. А в структуре смертности  – до 68%.

Артериальная гипертензия, как одна из основных составляющих болезней системы кровообращения занимает (далее…)

ПАМ’ЯТІ ЛОШКАРЬОВОЇ НІНИ ІВАНІВНИ

Написано admin в . Опубліковано Без рубрики

23 вересня 2017 року, у віці 88 років, після довготривалої хвороби пішла із життя  Лошкарьова Ніна Іванівна.

Народилася Ніна Іванівна 30 жовтня 1928 року в м. Кривий Ріг. Все її свідоме життя було пов’язано з медициною.

Ніна Іванівна трудову діяльність розпочала з 1952 року в Дніпропетровській (далее…)

Відбулася ХV Регіональна науково-практична конференція лікарів «Сучасні можливості ангіохірургії в діагностиці та лікуванні хірургічної та соматичної патології»

Написано admin в . Опубліковано Останні події

22 вересня 2017 року на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» була проведена ХV Регіональна науково-практична конференція лікарів

«Сучасні можливості ангіохірургії в діагностиці та лікуванні хірургічної та соматичної патології»

З вітальним словом з нагоди відкриття (далее…)

Заслужена нагорода

Написано admin в . Опубліковано Останні події

22 вересня 2017 р. заступник голови Національної медичної палати України, головний лікар Херсонського обласного центру громадського здоров’я Юрій Олексійович Ромаскевич вручив орденську відзнаку «Знак Пошани» завідувачу хірургічним відділенням Олександру Олексійовичу Землянкіну за вагомий особистий внесок (далее…)

Розпочала роботу ХV Регіональна науково-практична конференція

Написано admin в . Опубліковано Останні події

22 вересня 2017 року на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» розпочала роботу ХV Регіональна науково-практична конференція:

«Сучасні можливості ангіохірургії в діагностиці та лікуванні хірургічної та соматичної патології»

З вітальним словом з нагоди відкриття конференції (далее…)

Профілактика серцево-судинних хвороб у дітей та дорослих

Написано admin в . Опубліковано Профілактика захворювань

Кожна людина у своєму житті обов’язково зіштовхується із серцево-судинними порушеннями. Вікові зміни органів і тканин, обмінні порушення приводять до гіпертонії, гіпертрофії міокарду, інфаркту, інсульту, серцевій недостатності, атеросклерозу судин та іншого, що скорочує життя. Ці явища настільки стрімко (далее…)

Воздушная чистка зубов аппаратом Air Flow

Написано admin в . Опубліковано Поради та рекомендації

Не секрет, что нерегулярная чистка зубов, курение, употребление красящих продуктов и напитков (чай, кофе, кола, вино), а также прием некоторых лекарственных средств негативно отражается на естественном цвете зубной эмали. Современная стоматология предлагает эффективный способ осветления эмали — профессиональную (далее…)

Лейкоплакия

Написано admin в . Опубліковано Статті

Лейкоплакия рта – это поражение слизистой оболочки ротовой полости, характеризующееся ее гиперкератозом (повышенным ороговением). Характеризуется появлением очагов уплотнения на слизистой оболочке щек, уголков рта, языка, чувством легкого жжения, стягивания и зуда. При соблюдении гигиенических мероприятий, (далее…)

Хвороба Альцгеймера

Написано admin в . Опубліковано Статті

21 вересня — Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера.

Хвороба Альцгеймера проявляється наявністю проблем з пам’яттю, судженнями, мовою, орієнтацією, спілкуванням і виконавчими функціям. Ініціатором Всесвітнього дня боротьби з хворобою Альцгеймера стала Міжнародна федерація Альцгеймера (Alzheimer’s (далее…)

Профілактика простудних захворювань  

Написано admin в . Опубліковано Профілактика захворювань

З приходом осені різко зростає кількість хворих на простудні захворювання. Причини цього явища вкрай різноманітні. Повне одужання хворих від простудних захворювань відбувається протягом одного-двох тижнів. Але нерідко грип та інші гострі вірусні інфекції дають ускладнення. Особливо небезпечна застуда (далее…)

ХV Регіональна науково-практична конференція на тему: «Сучасні можливості ангіохірургії в діагностиці та лікуванні хірургічної та соматичної патології»

Написано admin в . Опубліковано Останні події

Конференція буде проведена 22 вересня 2017 року на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша».

Актуальність конференції полягає в її мультидисциплінарності, та можливості для фахівців практично всіх спеціальностей ознайомитися з сучасними досягненнями судинної та рентгенендоваскулярної (далее…)

. 61